Návrat sítě KaZaA, nyní je již legální

Oblíbená síť KaZaA se dočkala znovuoživení a začne opět působit, zatím však jen v USA. Její funkce je podobná jako kdysi, opět jsou nabízeny skladby od různých interpretů ve formátu MP3. Oproti dřívějšku si ale budete muset za stažení skladby zaplatit.

Bohužel na uživatele z USA čeká celá řada omezení. Po zaplacení 20 dolarů, které dovolují neomezený download skladeb po dobu jednoho měsíce jste vázáni licencí, která dovoluje spuštění písniček pouze na třech počítačích. S MP3 přehrávačem tak máte smůlu. Navíc, pokud ukončíte placení paušálu, jakékoliv další šíření písniček je proti licenci. Malou náplastí je velký rozsah alb v databázi portálu.

Kazaa logo

Kazaa logo

KaZaA vznikla po zrušení velmi oblíbeného Napsteru. Ten se stal takřka legendou, jeho služeb využívali bez nadsázky několik miliónů lidí ze všech koutů světa. Napster se nakonec, podobně jako KaZaA transformoval v legální obchod prodávající hudbu.

Zdroj: KaZaA.com

Novinka Návrat sítě KaZaA, nyní je již legální byla publikován 22. července 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!