Návrat sítě KaZaA, nyní je již legální

Tagy:  Kazaa, napster, download MP3, mp3

Oblíbená síť KaZaA se dočkala znovuoživení a začne opět působit, zatím však jen v USA. Její funkce je podobná jako kdysi, opět jsou nabízeny skladby od různých interpretů ve formátu MP3. Oproti dřívějšku si ale budete muset za stažení skladby zaplatit.

Bohužel na uživatele z USA čeká celá řada omezení. Po zaplacení 20 dolarů, které dovolují neomezený download skladeb po dobu jednoho měsíce jste vázáni licencí, která dovoluje spuštění písniček pouze na třech počítačích. S MP3 přehrávačem tak máte smůlu. Navíc, pokud ukončíte placení paušálu, jakékoliv další šíření písniček je proti licenci. Malou náplastí je velký rozsah alb v databázi portálu.

Kazaa logo

Kazaa logo

KaZaA vznikla po zrušení velmi oblíbeného Napsteru. Ten se stal takřka legendou, jeho služeb využívali bez nadsázky několik miliónů lidí ze všech koutů světa. Napster se nakonec, podobně jako KaZaA transformoval v legální obchod prodávající hudbu.

Zdroj: KaZaA.com

Novinka Návrat sítě KaZaA, nyní je již legální byla publikován 22. července 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...