Windows 7 Family Pack bude!

Tagy:  Windows 7, Microsoft

Datum zahájení prodeje nového operačního systému Windows 7 se neúprosně blíží. Zároveň přišla od Microsoftu jedna potěšující zpráva. Připravovaný Windows 7 Family Pack, což je speciální licence se bude prodávat.

Family Pack umožní upgrade instalaci až na tři počítače za jednotnou cenu 149 dolarů, to je zhruba 3000 Kč. Aby jste mohli Family Pack využít, na počítačích na kterých ho chcete instalovat už musí být nainstalován operační systém z dílny Microsoftu, buďto Windows XP nebo Windows Vista. 149 dolarů však nemusí být nejnižší cena, e-shop Fadfusion.com už nabízí rezervování Family Packu za 138 dolarů, což je 2 700 Kč.

Microsoft logo

Microsoft logo

Windows 7 má oficiálně vyjít 22. října tohoto roku, v české lokalizaci pak 31. října. Otázkou je, zda se Windows 7 na trhu uchytí, neboť podle aktuálních průzkumů se firmy ani jednotlivci na upgrade zrovna nechystají a chtějí ještě posečkat.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Windows 7 Family Pack bude! byla publikován 23. července 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!