FastCentrik si odnáší tři vítězství z Worldwide Partner Conference

Řešení FastCentrik od společnosti Netdirect zabodovalo na Microsoft Worldwide Partner Conference 2009 Awards, kde se podařilo NetdirectuFastCentrikem vyhrát hned tři kategorie.

Na této konferenci Microsoftu jsou udíleny ceny partnerům společnosti za celý minulý rok. NetDirect nasadil do boje FastCentrik a dokázal vyhrát z šesti nominovaných tři kategorie. Do boje bylo nominováno 2000 řešení od různých společností ze všech koutů světa. Konference a soutěž má za úkol vyzdvihnout a zviditelnit kvalitní řešení z oblasti informačních technologií, čehož si velmi často všímají hlavně zákazníci, kteří o tyto produkty mají zájem.

Ing. jan Svoboda, ředitel společnosti, se k vítězství vyjádřil následovně: „Ocenění nás neuvěřitelně potěšilo. Tajně jsme doufali, že se podaří nominaci proměnit alespoň v jedné kategorii. Vítězství ve třech kategoriích pro nás znamená obrovskou satisfakci a věříme, že je klienti vnímají jako jasný důkaz kvality našich řešení. Úspěch na takové úrovni s sebou také přináší zodpovědnost. FastCentrik budeme nadále vylepšovat a klientům poskytovat moderní a spolehlivé řešení a služby. “

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka FastCentrik si odnáší tři vítězství z Worldwide Partner Conference byla publikován 23. července 2009 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!