FastCentrik si odnáší tři vítězství z Worldwide Partner Conference

Tagy:  FastCentri, e-shop

Řešení FastCentrik od společnosti Netdirect zabodovalo na Microsoft Worldwide Partner Conference 2009 Awards, kde se podařilo NetdirectuFastCentrikem vyhrát hned tři kategorie.

Na této konferenci Microsoftu jsou udíleny ceny partnerům společnosti za celý minulý rok. NetDirect nasadil do boje FastCentrik a dokázal vyhrát z šesti nominovaných tři kategorie. Do boje bylo nominováno 2000 řešení od různých společností ze všech koutů světa. Konference a soutěž má za úkol vyzdvihnout a zviditelnit kvalitní řešení z oblasti informačních technologií, čehož si velmi často všímají hlavně zákazníci, kteří o tyto produkty mají zájem.

Ing. jan Svoboda, ředitel společnosti, se k vítězství vyjádřil následovně: „Ocenění nás neuvěřitelně potěšilo. Tajně jsme doufali, že se podaří nominaci proměnit alespoň v jedné kategorii. Vítězství ve třech kategoriích pro nás znamená obrovskou satisfakci a věříme, že je klienti vnímají jako jasný důkaz kvality našich řešení. Úspěch na takové úrovni s sebou také přináší zodpovědnost. FastCentrik budeme nadále vylepšovat a klientům poskytovat moderní a spolehlivé řešení a služby. “

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka FastCentrik si odnáší tři vítězství z Worldwide Partner Conference byla publikován 23. července 2009 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...