Filmy na microSD brzy v prodeji

Tagy:  microSD

Využíváte hodně kapesních počítačů nebo mobilních telefonů? A napadlo Vás někdy si pustit na takovém zařízení film? Až doposud to činilo velký problém, napravit by to však měla dohoda společnosti Disney a Panasonic, díky které by se měly v Japonsku brzy filmy na microSD kartách objevit.

Filmy se však budou prodávat pouze v sadě, respektive v setu s DVD. Tyto balíčky budou určeny hlavně pro ty, kteří si chtějí filmy užívat všude a kteří mají jeden nebo dva oblíbené filmy, na které se chtějí dívat stále. Mimo to by měla novinky také zmírnit vytváření pirátských kopií filmů.

Malým negativem je ale cena, která rozhodně není malá. Za balíček microSD karty s DVD zaplatíte okolo jednoho tisíce korun. Samozřejmě, bylo nutné vložit peníze do výroby karty a nahrání filmu na kartu, osobně se mi však zdá cena relativně vysoká. V Japonsku se do prodeje balíčky dostanou v brzké době, zda se dočkáme i v Evropě zatím není jasné.

Zdroj: Hothardware.com

Novinka Filmy na microSD brzy v prodeji byla publikován 24. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...