Windows 7 opět v P2P sítích, Microsoft má navíc finanční problémy

Microsoft má hned dva problémy. Prvním z nich je, že se poslední verze Windows 7 dostala do P2P sítí, odkud si ji začali okamžitě stahovat stovky lidí. Druhá věc se týká financí, oproti prvnímu čtvrtletí loňského roku ztratil Microsoft za první čtvrtletí tohoto roku 30 % zisku.

Vraťme se však ještě k Windows 7. Právě se totiž přes torrenty a P2P sítě začala šířit poslední verze operačního systému Windows 7 (Build 7600.16385). Na síť se tato verze zřejmě dostala od některého subjektu, který má půjčený Windows 7 na testování (Microsoft půjčuje operační systém například výrobcům počítačů, aby si zkusili hardwarové parametry). Zajímavé je, že uniklo hned několik jazykových lokalizací systému.

Problém je také s financemi, ztráty v zisku jsou podle zdrojů z Microsoftu způsobeny klesajícím zájmem veřejnosti o nakupování v oblasti IT. Rovněž se nedá čekat, že by se do budoucna situace změnila, neboť mnoho uživatelů a firem chce zůstat u osvědčených operačních systému Windows XP a Windows Vista, novinky Windows 7 tak bude mít problém s prodejem.

Zdroj: PCWorld.com

Novinka Windows 7 opět v P2P sítích, Microsoft má navíc finanční problémy byla publikován 27. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!