Jak se bude vyšetřovat v Second Life?

Tagy:  Second life, medicína, doktor

Online hra Second Life by mohla pomoci mladým studentům zdravotnických oborů v jejich přípravě. Jak? Studenti by si mohli prostřednictvím internetu cvičit vystupování k pacientům ale i teorii diagnostiky a určování léčby.

Za celým nápadem stojí Imperial College v Londýně, kterou napadlo ve virtuálním světě založit nemocnici, kde by se mohli studenti takto cvičit. Avatary, které jsou v nemocnici jsou naskriptovány a student si bude muset poradit s jejich problémy. Vše se bude odvíjet v reálném čase, pokud tedy student naordinuje avataru léky, jejich skutečný účinek se projeví až za nějakou dobu. Do „nemocnice“ však mohou přijít i skuteční lidé, například profesoři, kteří zkoušejí jak si studenti vedou.

Celé je to velmi zajímavý projekt, vývojáři však připouští, že na získání skutečných zdravotnických zkušeností je potřeba si pacienta skutečně vyšetřit, ne jen naťukat do klávesnice příkazy.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Jak se bude vyšetřovat v Second Life? byla publikován 27. července 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!