Změna ve vedení evropské divize Toshiby

Tagy:  Toshiba

U Toshiby se chystá změna, dosavadního ředitele divize pro Evropu, Afriku a Střední Východ. Místo, které doposud zastával Noriaki Hashimoto nyní připadne Alanu Thompsonovi. Nový ředitel má také jednu zvláštnost, jde o prvního Evropana v takto vysoké funkci u Toshiby.

Jako prezident společnosti Toshiba Europe GmbH, která sídlí v Neussu, v Německu, bude mít Alan Thompson na starosti tři poddivize, konkrétně Počítačové systémy, Výrobky spotřební elektroniky a Úložná zařízení.

Thompson pracuje pro Toshibu déle než 18 let, naposledy byl výkonným viceprezidentem odpovídajícím za obchodování s osobními počítači společnosti Toshiba v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky. Dříve než přešel ke společnosti Toshiba, strávil sedm let u společnosti IBM – naposledy tam pracoval jako ředitel marketingu osobních počítačů.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Změna ve vedení evropské divize Toshiby byla publikován 28. července 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!