Změna ve vedení evropské divize Toshiby

Tagy:  Toshiba

U Toshiby se chystá změna, dosavadního ředitele divize pro Evropu, Afriku a Střední Východ. Místo, které doposud zastával Noriaki Hashimoto nyní připadne Alanu Thompsonovi. Nový ředitel má také jednu zvláštnost, jde o prvního Evropana v takto vysoké funkci u Toshiby.

Jako prezident společnosti Toshiba Europe GmbH, která sídlí v Neussu, v Německu, bude mít Alan Thompson na starosti tři poddivize, konkrétně Počítačové systémy, Výrobky spotřební elektroniky a Úložná zařízení.

Thompson pracuje pro Toshibu déle než 18 let, naposledy byl výkonným viceprezidentem odpovídajícím za obchodování s osobními počítači společnosti Toshiba v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky. Dříve než přešel ke společnosti Toshiba, strávil sedm let u společnosti IBM – naposledy tam pracoval jako ředitel marketingu osobních počítačů.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Změna ve vedení evropské divize Toshiby byla publikován 28. července 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!