Změna ve vedení evropské divize Toshiby

U Toshiby se chystá změna, dosavadního ředitele divize pro Evropu, Afriku a Střední Východ. Místo, které doposud zastával Noriaki Hashimoto nyní připadne Alanu Thompsonovi. Nový ředitel má také jednu zvláštnost, jde o prvního Evropana v takto vysoké funkci u Toshiby.

Jako prezident společnosti Toshiba Europe GmbH, která sídlí v Neussu, v Německu, bude mít Alan Thompson na starosti tři poddivize, konkrétně Počítačové systémy, Výrobky spotřební elektroniky a Úložná zařízení.

Thompson pracuje pro Toshibu déle než 18 let, naposledy byl výkonným viceprezidentem odpovídajícím za obchodování s osobními počítači společnosti Toshiba v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky. Dříve než přešel ke společnosti Toshiba, strávil sedm let u společnosti IBM – naposledy tam pracoval jako ředitel marketingu osobních počítačů.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Změna ve vedení evropské divize Toshiby byla publikován 28. července 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Smajlíci
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!