Firefox čeká důležitý mezník, očekává se miliardové stažení

Firefox se stává stále větší a větší konkurencí internetového prohlížeče Internet Explorer, navíc se nyní čeká na jednu významnou událost – očekáván je počet jedné miliardy stažení tohoto známého internetového prohlížeče.

Do jedné miliardtiny stažení jsou shrnuty všechny verze Firefoxu. Momentálně si Firefox drží podíl 31 % trhu, Internet Explorer má 60 %, ale jde vidět, že jeho obrovský podíl pomalu ale jistě klesá, naopak Firefox se dere dopředu. Ostatní prohlížeče na tom už tak slavně nejsou, Celkový podíl nejvýznamnější Opery, Safari a Google Chrome je okolo 10 %.

Vývojáři navíc pracují na nové verzi Firefox 4.0. Práce jsou prý v plném proudu, na oficiální datum vydání verze 4.0 si ale budete muset ještě nějaký čas počkat. Na stránkách Firefoxu jsou však k dispozici některé screenshoty z testování nové verze.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Firefox čeká důležitý mezník, očekává se miliardové stažení byla publikován 3. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!