Firefox čeká důležitý mezník, očekává se miliardové stažení

Tagy:  Firefox, Internet Explorer, mozilla, Google Chrome, Safari, prohlížeče, internet

Firefox se stává stále větší a větší konkurencí internetového prohlížeče Internet Explorer, navíc se nyní čeká na jednu významnou událost – očekáván je počet jedné miliardy stažení tohoto známého internetového prohlížeče.

Do jedné miliardtiny stažení jsou shrnuty všechny verze Firefoxu. Momentálně si Firefox drží podíl 31 % trhu, Internet Explorer má 60 %, ale jde vidět, že jeho obrovský podíl pomalu ale jistě klesá, naopak Firefox se dere dopředu. Ostatní prohlížeče na tom už tak slavně nejsou, Celkový podíl nejvýznamnější Opery, Safari a Google Chrome je okolo 10 %.

Vývojáři navíc pracují na nové verzi Firefox 4.0. Práce jsou prý v plném proudu, na oficiální datum vydání verze 4.0 si ale budete muset ještě nějaký čas počkat. Na stránkách Firefoxu jsou však k dispozici některé screenshoty z testování nové verze.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Firefox čeká důležitý mezník, očekává se miliardové stažení byla publikován 3. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!