HD 4890 - karta od PowerColor

Tagy:  PowerColor, karty, grafika

Výrobce PowerColor přináší a trh novou grafickou kartu. Model HD 4890 se pyšní především velkou pamětí, která je 2 GB. Díky tomu se tak HD 4890 stala v portfoliu PowerColor kartou s největší pamětí.

Karta pracuje s frekvencí 900MHz, paměť má typové označení GDDR5. Velmi často se mluví o ještě jedné variantě karty, která by měla paměť 3 GB, ta se však zřejmě nakonec do výroby nedostane. Její existenci popírá PowerColor, rovněž není jasné zda by ještě 1 GB navíc měl nějaký podstatný vliv na výkonnost karty. HD 4890 má výstupy typu DVI, VGA a HDMI, samozřejmě jí nechybí velmi výkonné chlazení.

Karta vyjde například v internetovém obchodě Alternate.de na slušných 147 eur, což je v přepočtu 3 700 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka HD 4890 - karta od PowerColor byla publikován 4. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!