BFG GTX 295 a GTX 285 - nové karty s vodním chlazením

Že je potřeba chladit grafické karty obzvláště dobře není nic nového. Je však mnoho způsobů jak je chladit. Pravděpodobně nejlepším je chlazení vodou, právě dvě karty, které vodního chlazení využívají jsou GTX 295 a GTX 285 od společnosti BFG.

Karta GTX 295 pracuje na frekvenci 675 MHz, operační paměť karty je typu GDDR 3. Karta GTX 285 má operační paměť o velikosti 1 GB rovněž typu GDDR 3. Z hlediska výkonosti a především pracovní frekvence jsou na tom karty velice dobře, dokládají to i testy na hrách a grafických programech.

Díky vodnímu chlazení je teplota karet až o 30 stupňů nižší, než u karet které jsou chlazeny pouze větráčkem. Obě karty již jdou do prodeje v Evropě, cena je však pořád zahalena tajemství. Vzhledem k výkonosti a zvolenému typu chlazení však nebude nízká.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka BFG GTX 295 a GTX 285 - nové karty s vodním chlazením byla publikován 7. srpna 2009 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!