Připojte až šest zařízení s jedním příjimačem

Tagy:  Logitech, bezdrát

Zařízení, které zřejmě mnoha lidem ulehčí práci představil před několika dny Logitech. Malý přijímač má název Logitech Unifying a umožňuje ovládat až šest bezdrátových zařízení umístěných okolo počítače. Logitech Unifying stačí napojit do USB portu, dále se vše děje automaticky.

Logitech Unifying je skutečně malý, pokud jej připojíte do USB portu přesahuje hranu asi o 8 milimetrů. Ulehčeno je tím přenášení, prakticky vůbec nezaregistrujte, že sebou nosíte ještě něco navíc.

Logitech USB

Logitech USB

Kromě tohoto přijímače představil Logitech ještě několik dalších přístrojů. Logitech Keyboard K350 je bezdrátová klávesnice s extrémně dlouhou výdrží baterie (3 roky). Navíc se plně přizpůsobí Vaší ruce. Velmi podobný je model K340, který je o něco menší, jinak má však tytéž vlastnosti jako jeho větší „kolega“. Další představenou novinkou jsou myši Logitech Marathon Mouse M705 a M505. Rovněž je zde extrémně výkonná baterie, myši jsou laserová a jsou vybaveny extra rychlým rolováním.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Připojte až šest zařízení s jedním příjimačem byla publikován 6. srpna 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...