Verbatim slaví čtyřicítku, představuje "zlaté" externí pevné disky

Verbatim oslaví tento rok čtyřicet let od založení společnosti. V rámci tohoto výročí připravil i limitovanou edici externích pevných disků Anniversary Edition. Disky mají kapacitu 500 GB, jsou 2,5 ", navíc je na nich předinstalovaný zálohovací software Dmailer. Práce s ním je velmi jednoduchá, navíc je zde podpora i pro uživatele MAC.

Dalším předinstalovaným programem je zajímavý a velmi užitečný Software Verbatim Sync. Ten slouží k synchronizování údajů při práci na různých počítačích. Zjednodušeně jde o to, že pokud si nastavíte nebo upravíte například maily v Outlooku, fotky nebo dokumenty, je obsah při připojení disku k jinému počítači automaticky synchronizován.

verbatim disk

verbatim disk

Disk se připojuje pomocí USB portu. rychlost připojení je až 480 Mbit/s.

„V letech, kdy jsme vyráběli magnetofonové pásky a diskety i dnes, kdy máme v sortimentu optické disky, flash paměti, externí pevné disky a PC příslušenství si lidé značku Verbatim vždy spojovali s kvalitou a spolehlivostí. To je základem našeho úspěchu a i do budoucna chceme inovovat a dodávat na trh oblíbené spotřební i profesionální produkty,“ řekl k výročí firmy Gary Milner, prezident Verbatim EUMEA.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim slaví čtyřicítku, představuje "zlaté" externí pevné disky byla publikován 7. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. www.Spolužáci.cz
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!