Nové herní příslušenství od Logitechu

Správný hráč počítačových her potřebuje i správné vybavení. Mezi nejdůležitější patří kvalitní myš a spolehlivá sluchátka s čistým zvukem. Logitech Gaming Mouse G500 a náhlavní sada Logitech Gaming Headset G330 jsou určeny hlavně profesionálním hráčům.

Gaming Mouse G500 je vybaveny novým laserovým snímačem, samozřejmostí je nastavitelná velikost DPI. Myš má vestavěnou paměť, sama si tak upraví nastavení při spuštění vaší hry na to nejoblíbenější. Myš má deset programovatelných tlačítek a nastavitelnou hmotnost, pomocí závaží lze váhu myši zvýšit až o 27 gramů. Gaming Mouse G500 se začne prodávat v září za cenu asi 2 200 Kč.

Myš

Myš

Logitech Gaming Headset G330 je první náhlavní sadou, u které lze upravovat umístění skeletu držícího sluchátka na hlavě. Sluchátka jsou velmi lehké, takže je na hlavě skoro necítíte. Mikrofon má upravitelnou hlasitost. Gaming Headset G330 se začne prodávat v Evropě stejně jako myš v září, cena je určena na 1690 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové herní příslušenství od Logitechu byla publikován 10. srpna 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Smajlíci
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!