Nové herní příslušenství od Logitechu

Tagy:  Logitech, sluchátka, myš

Správný hráč počítačových her potřebuje i správné vybavení. Mezi nejdůležitější patří kvalitní myš a spolehlivá sluchátka s čistým zvukem. Logitech Gaming Mouse G500 a náhlavní sada Logitech Gaming Headset G330 jsou určeny hlavně profesionálním hráčům.

Gaming Mouse G500 je vybaveny novým laserovým snímačem, samozřejmostí je nastavitelná velikost DPI. Myš má vestavěnou paměť, sama si tak upraví nastavení při spuštění vaší hry na to nejoblíbenější. Myš má deset programovatelných tlačítek a nastavitelnou hmotnost, pomocí závaží lze váhu myši zvýšit až o 27 gramů. Gaming Mouse G500 se začne prodávat v září za cenu asi 2 200 Kč.

Myš

Myš

Logitech Gaming Headset G330 je první náhlavní sadou, u které lze upravovat umístění skeletu držícího sluchátka na hlavě. Sluchátka jsou velmi lehké, takže je na hlavě skoro necítíte. Mikrofon má upravitelnou hlasitost. Gaming Headset G330 se začne prodávat v Evropě stejně jako myš v září, cena je určena na 1690 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové herní příslušenství od Logitechu byla publikován 10. srpna 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...