Střílel po ženách ve fitness centru, na internetu si hledal návod

Tagy:  Sodini, vrah, střelba

Georg Sodini, který nedávno začal v pennsylvánském fitness klubu LA ve městě Bridgeville střílet zbraní po ženách se svými úmysly netajil. Vyplývá to alespoň ze stop nalezených v jeho počítači. Při útoku zabil tři ženy a dalších devět jic bylo zraněno. Vrah se nakonec zastřelil.

Policistům významně pomohl hacker – anonym Alex, který dokázal z počítače střelce získat zajímavé věci. Podle Alexe Sodini nakupoval náboje do svých zbraní přes internet, prostřednictvím internetu si také předplatil několik časopisů o střelných zbraních. Velmi zajímavé jsou ale i další věci, které se podařilo na počítači Sodiniho najít, údajně si sám hledal na Googlu pojmy jako „porucha psychiky“, „sebevražda“ a podobně.

Alexovi se podařilo dostat se do Sodiniho mailové schránky, jak si s celým případem poradí policie není jasné, dá se však předpokládat že se případ odloží.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Střílel po ženách ve fitness centru, na internetu si hledal návod byla publikován 12. srpna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...