Střílel po ženách ve fitness centru, na internetu si hledal návod

Georg Sodini, který nedávno začal v pennsylvánském fitness klubu LA ve městě Bridgeville střílet zbraní po ženách se svými úmysly netajil. Vyplývá to alespoň ze stop nalezených v jeho počítači. Při útoku zabil tři ženy a dalších devět jic bylo zraněno. Vrah se nakonec zastřelil.

Policistům významně pomohl hacker – anonym Alex, který dokázal z počítače střelce získat zajímavé věci. Podle Alexe Sodini nakupoval náboje do svých zbraní přes internet, prostřednictvím internetu si také předplatil několik časopisů o střelných zbraních. Velmi zajímavé jsou ale i další věci, které se podařilo na počítači Sodiniho najít, údajně si sám hledal na Googlu pojmy jako „porucha psychiky“, „sebevražda“ a podobně.

Alexovi se podařilo dostat se do Sodiniho mailové schránky, jak si s celým případem poradí policie není jasné, dá se však předpokládat že se případ odloží.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Střílel po ženách ve fitness centru, na internetu si hledal návod byla publikován 12. srpna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!