Střílel po ženách ve fitness centru, na internetu si hledal návod

Tagy:  Sodini, vrah, střelba

Georg Sodini, který nedávno začal v pennsylvánském fitness klubu LA ve městě Bridgeville střílet zbraní po ženách se svými úmysly netajil. Vyplývá to alespoň ze stop nalezených v jeho počítači. Při útoku zabil tři ženy a dalších devět jic bylo zraněno. Vrah se nakonec zastřelil.

Policistům významně pomohl hacker – anonym Alex, který dokázal z počítače střelce získat zajímavé věci. Podle Alexe Sodini nakupoval náboje do svých zbraní přes internet, prostřednictvím internetu si také předplatil několik časopisů o střelných zbraních. Velmi zajímavé jsou ale i další věci, které se podařilo na počítači Sodiniho najít, údajně si sám hledal na Googlu pojmy jako „porucha psychiky“, „sebevražda“ a podobně.

Alexovi se podařilo dostat se do Sodiniho mailové schránky, jak si s celým případem poradí policie není jasné, dá se však předpokládat že se případ odloží.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Střílel po ženách ve fitness centru, na internetu si hledal návod byla publikován 12. srpna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!