Verbatim uvedl barevné externí pevné disky

Tagy:  Verbatim, externí disk, barva

Verbatim přidává do svého portfolia přenosných pevných disků pět nových barevných modelů, ty jsou pojmenovány jako “Sun kissed Yellow”, “Eucalyptus Green”, “Hot Pink”, “Caribbean Blue” a “Volcanic Orange”. Disky jsou standardní 2,5" a mají kapacitu 500 GB. Přenosová rychlost je slušných 480 Mbit/s. Plotny disku se dokáží roztočit rychlostí až 5400 otáček za minutu. Disk navíc není vůbec těžký, váží pouhých 161 gramů.

„Barvy jsou nyní v oblasti počítačového hardwaru velkým trendem, takže pokud chtějí uživatelé barevně sladit svůj externí disk se svým novým notebookem či PC, nebo jen zkrátka potřebují, aby jejich přenosný disk vypadal stylově, nová řada pevných disků od Verbatimu může být zajímavou volbou,“ uvedl k novince Kai Miroschnik z Verbatim EUMEA.

Disky

Disky

Disk se propojuje s počítačem pomocí USB portu, přes ten je také napájen. Na discích nechybí Nero BackItUp 4 Essentials což je software, který slouží k zálohování dat.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim uvedl barevné externí pevné disky byla publikován 14. srpna 2009 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!