Verbatim uvedl barevné externí pevné disky

Tagy:  Verbatim, externí disk, barva

Verbatim přidává do svého portfolia přenosných pevných disků pět nových barevných modelů, ty jsou pojmenovány jako “Sun kissed Yellow”, “Eucalyptus Green”, “Hot Pink”, “Caribbean Blue” a “Volcanic Orange”. Disky jsou standardní 2,5" a mají kapacitu 500 GB. Přenosová rychlost je slušných 480 Mbit/s. Plotny disku se dokáží roztočit rychlostí až 5400 otáček za minutu. Disk navíc není vůbec těžký, váží pouhých 161 gramů.

„Barvy jsou nyní v oblasti počítačového hardwaru velkým trendem, takže pokud chtějí uživatelé barevně sladit svůj externí disk se svým novým notebookem či PC, nebo jen zkrátka potřebují, aby jejich přenosný disk vypadal stylově, nová řada pevných disků od Verbatimu může být zajímavou volbou,“ uvedl k novince Kai Miroschnik z Verbatim EUMEA.

Disky

Disky

Disk se propojuje s počítačem pomocí USB portu, přes ten je také napájen. Na discích nechybí Nero BackItUp 4 Essentials což je software, který slouží k zálohování dat.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim uvedl barevné externí pevné disky byla publikován 14. srpna 2009 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...