Verbatim uvedl barevné externí pevné disky

Verbatim přidává do svého portfolia přenosných pevných disků pět nových barevných modelů, ty jsou pojmenovány jako “Sun kissed Yellow”, “Eucalyptus Green”, “Hot Pink”, “Caribbean Blue” a “Volcanic Orange”. Disky jsou standardní 2,5" a mají kapacitu 500 GB. Přenosová rychlost je slušných 480 Mbit/s. Plotny disku se dokáží roztočit rychlostí až 5400 otáček za minutu. Disk navíc není vůbec těžký, váží pouhých 161 gramů.

„Barvy jsou nyní v oblasti počítačového hardwaru velkým trendem, takže pokud chtějí uživatelé barevně sladit svůj externí disk se svým novým notebookem či PC, nebo jen zkrátka potřebují, aby jejich přenosný disk vypadal stylově, nová řada pevných disků od Verbatimu může být zajímavou volbou,“ uvedl k novince Kai Miroschnik z Verbatim EUMEA.

Disky

Disky

Disk se propojuje s počítačem pomocí USB portu, přes ten je také napájen. Na discích nechybí Nero BackItUp 4 Essentials což je software, který slouží k zálohování dat.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim uvedl barevné externí pevné disky byla publikován 14. srpna 2009 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!