Reproduktorové systémy pro iPod

Tagy:  Ipod, Logitech, dokovací stanice, hudba

Zajímavé dokovací stanice pro iPod nyní představil Logitech. Reproduktorový systém Logitech Rechargeable Speaker S315i a Logitech Portable Speaker S125i dokáží iPod zkutečně pořádně ozvučit a umožnit tak poslech i širšímu publiku.

Logitech Rechargeable Speaker S315i vyniká především extrémně dlouhou výdrží baterie – až 20 hodin provozu (v úsporném režimu). Navíc disponuje jednou „vychytávkou“. Hudbu lze přehrávat i když se iPod nabíjí. To jiné dokovací stanice neumí. S315i se hodí díky svému designu a odolnému provedení pro snadné přenášení. Reproduktorový systém Rechargeable Speaker S315i je kompatibilní s iPhonem a kterýmkoli modelem iPodu, vybaveným univerzálním dokovacím konektorem Apple.

Logitech

Logitech

Logitech Portable Speaker S125i disponuje podobnými vlastnostmi jako jeho „kolega“, díky tlačítku Bass Boost si na něm užijete velmi silný prožitek z hudby. Výdrž baterie je menší, asi 10 hodin provozu.

S315i bude stát přibližně 2 690 Kč, a S125i vyjde na 1 890 Kč. Obě dokovací stanice by se měly začít prodávat už tento měsíc.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Reproduktorové systémy pro iPod byla publikován 14. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...