Windows 7 v Číně stojí tolik jako dva "trafikové" filmy

Horká novinka od Microsoftu, operační systém Windows 7 se prodává v Číně za cenu 104 Kč. Podle zdrojů by u Windows 7 neměl být problém v aktivaci, díky těm, kteří systém na trh v takové ceně poskytli je aktivace již hotová.

Windows 7 se v Číně prodává podobně jako u nás tzv. trafikové filmy, CD s obrazem systému ve formátu .GHO se prodává hlavně v novinových stáncích. V hlavním městě Pekingu bylo těchto stánků zajištěno hned několik. Zakoupením instalačního CD v trafice se ale vystavujete hned několika nebezpečím.

Tím největším se zdá být obsah virů a trojských koní. Na prodávaných nosičích se jich našlo několik desítek, a nejde při tom o žádné legrácky ale o reálné virové hrozby. I když jsou na CD viry, prodejci si přece jen našli cestu jak zvýšit prodej, přidali totiž velmi svérázný humor. Na krabicích s pirátským operačním systémem se objevila věta „complete cracked version“

Zdroj: Computerworld.com

Novinka Windows 7 v Číně stojí tolik jako dva "trafikové" filmy byla publikován 15. srpna 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!