Windows 7 v Číně stojí tolik jako dva "trafikové" filmy

Horká novinka od Microsoftu, operační systém Windows 7 se prodává v Číně za cenu 104 Kč. Podle zdrojů by u Windows 7 neměl být problém v aktivaci, díky těm, kteří systém na trh v takové ceně poskytli je aktivace již hotová.

Windows 7 se v Číně prodává podobně jako u nás tzv. trafikové filmy, CD s obrazem systému ve formátu .GHO se prodává hlavně v novinových stáncích. V hlavním městě Pekingu bylo těchto stánků zajištěno hned několik. Zakoupením instalačního CD v trafice se ale vystavujete hned několika nebezpečím.

Tím největším se zdá být obsah virů a trojských koní. Na prodávaných nosičích se jich našlo několik desítek, a nejde při tom o žádné legrácky ale o reálné virové hrozby. I když jsou na CD viry, prodejci si přece jen našli cestu jak zvýšit prodej, přidali totiž velmi svérázný humor. Na krabicích s pirátským operačním systémem se objevila věta „complete cracked version“

Zdroj: Computerworld.com

Novinka Windows 7 v Číně stojí tolik jako dva "trafikové" filmy byla publikován 15. srpna 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Smajlíci
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!