Notebook pro blázna? Belinea X15

V oblasti notebooků a netbooků se v dnešní době klade jako jeden z cílů vyrobit co nejvýkonnější přístroj, který bude mít co nejnižší hmotnost. Pokusem naprosto opačným je herní notebook od společnosti Belinea.

X15 má úhlopříčku 18,4". Zdá se Vám to moc? A co teprve váha 5,6 kg! Výčet hardwaru je skutečně impozantní. Začněme třeba čtyřmi procesory Core 2 Extreme QX9300 s frekvencí 2.53 GHz. Operační paměť má kapacitu 8 GB, prostor pro data zajišťují tři (!) pevné disky, každý má kapacitu 500 GB. Absurditu celého stroje krásně podtrhují dvě grafické karty nVidia GeForce 280M GTX, každá s pamětí 1024 MB.

Lze jen spekulovat proč se rozhodl vývojový tým k vytvoření takového „mutanta“, rovněž je značně nejasné, zda o notebook projeví zákazníci vůbec nějaký zájem, hlavně díky odstrašující váze. Rovněž cena není zrovna malá, pokud se rozhodnete do X15 investovat, připravte si obnos přibližně 100 000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Notebook pro blázna? Belinea X15 byla publikován 18. srpna 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!