Letiště Praha začne poskytovat WiFi internet, ale s omezováním

Tagy:  Letadla, letiště, Praha

Prakticky všechny větší letiště v Evropě i na světě nabízejí svým zákazníkům internet zdarma. K těmto letištím se nyní připojuje letiště Praha, které začne nabízet WiFi internet bez poplatku v terminálech 1 a 2, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Jsou tu však některá omezení.

Rychlost internetu dosahuje až 256 kbit/s omezením je však to, že se každých 5 minut otevřený webový prohlížeč přesměruje na stránky Letiště Praha. Placený přístup HotSpot, dosahuje rychlosti až 10 Mbit/s, připojení je pak bez omezování. Cena za připojení po dobu 60 minut je 60 Kč, za 180 minut je to 150 Kč a za 24 hodin pak 300 Kč.

Bohužel je zde jenom jedna možnost uhrazení poplatku, navíc se musíte přihlásit do 30 minut. Zaplacený časový limit pak lze využít kdykoliv během 48 hodin od uhrazení vybraného tarifu.

Bezplatné Wifi připojení je často nabízeno například zákazníkům hotelů, restaurací a podobných institucí.

Zdroj: Prg.aero.cz

Novinka Letiště Praha začne poskytovat WiFi internet, ale s omezováním byla publikován 19. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!