Extrémně lesklý povrch? Pro technologii Logitech Darkfield Laser Tracking žádný problém

Tagy:  Logitech, myš, sklo

Téměř každý kdo má k počítači optickou myš narazil někdy na problém v povrchu, na kterém myš používáme. Pokud je příliš lesklý, nebo dokonce skleněný, používat na něm myš je prakticky nemožné. Technologie Logitech Farkfield Laset Tracking by to měla napravit.

Technologie spočívá ve využití i těch nejmenších nerovností, prasklinek a prachových částí na povrchu. Laserové myši totiž potřebují ke svému fungování takový povrch, který má dostatek nerovností, aby se měl paprsek od čeho odrážet.

Zároveň je tato technologie implantována do dvou nových myší, Logitech Performance Mouse MX a Logitech Anywhere Mouse MX. Oba typy myší jsou navrženy tak, aby co nejlépe padly do ruky, s počítačem komunikují pomocí rozhraní micro-USB. Myš Logitech Performance Mouse MX se již prodává za cenu okolo 3 390 Kč s DPH. Logitech Anywhere Mouse MX pak stojí 2 740 Kč s DPH.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Extrémně lesklý povrch? Pro technologii Logitech Darkfield Laser Tracking žádný problém byla publikován 20. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...