Extrémně lesklý povrch? Pro technologii Logitech Darkfield Laser Tracking žádný problém

Tagy:  Logitech, myš, sklo

Téměř každý kdo má k počítači optickou myš narazil někdy na problém v povrchu, na kterém myš používáme. Pokud je příliš lesklý, nebo dokonce skleněný, používat na něm myš je prakticky nemožné. Technologie Logitech Farkfield Laset Tracking by to měla napravit.

Technologie spočívá ve využití i těch nejmenších nerovností, prasklinek a prachových částí na povrchu. Laserové myši totiž potřebují ke svému fungování takový povrch, který má dostatek nerovností, aby se měl paprsek od čeho odrážet.

Zároveň je tato technologie implantována do dvou nových myší, Logitech Performance Mouse MX a Logitech Anywhere Mouse MX. Oba typy myší jsou navrženy tak, aby co nejlépe padly do ruky, s počítačem komunikují pomocí rozhraní micro-USB. Myš Logitech Performance Mouse MX se již prodává za cenu okolo 3 390 Kč s DPH. Logitech Anywhere Mouse MX pak stojí 2 740 Kč s DPH.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Extrémně lesklý povrch? Pro technologii Logitech Darkfield Laser Tracking žádný problém byla publikován 20. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!