S hypotékou poradí Honzovahypoteka.cz

Na poli Českého internetu vznikl zajímavý projekt řízený společností honzovahypoteka.cz, s. r. o. Na stránkách honzovahypote­ka.cz najdete všechny banky, které poskytují ve svém portfoliu hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření. Konkrétní čísla jsou podle Jiřího Ptáka z honzovahypo­teka.cz následující: „Finanční ústavy zatím reprezentuje 130 hypotečních makléřů a pracovníků bank, do budoucna by jejich počet měl vzrůst až na pět set,“

Velkou výhodou je, že projekt pomůže i při refinancování hypotečních úvěrů nebo konsolidaci dluhu. Služba mají uživatelé zcela zdarma.

Neobvyklé je i to, že na každou poptávku reagují „živí“ makléři, na rozdíl od obvyklého automatu, který pouze počítá s čísly. Hlavní úděl serveru honzovahypoteka.cz je podle Patáka hlavně v rozvíjení hypotečního tržiště, společnost by měla tak být zcela neutrální.

Zdroj: Honzovahypote­ka.cz

Novinka S hypotékou poradí Honzovahypoteka.cz byla publikován 20. srpna 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!