S hypotékou poradí Honzovahypoteka.cz

Tagy:  Hypotéky, bydlení, finance

Na poli Českého internetu vznikl zajímavý projekt řízený společností honzovahypoteka.cz, s. r. o. Na stránkách honzovahypote­ka.cz najdete všechny banky, které poskytují ve svém portfoliu hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření. Konkrétní čísla jsou podle Jiřího Ptáka z honzovahypo­teka.cz následující: „Finanční ústavy zatím reprezentuje 130 hypotečních makléřů a pracovníků bank, do budoucna by jejich počet měl vzrůst až na pět set,“

Velkou výhodou je, že projekt pomůže i při refinancování hypotečních úvěrů nebo konsolidaci dluhu. Služba mají uživatelé zcela zdarma.

Neobvyklé je i to, že na každou poptávku reagují „živí“ makléři, na rozdíl od obvyklého automatu, který pouze počítá s čísly. Hlavní úděl serveru honzovahypoteka.cz je podle Patáka hlavně v rozvíjení hypotečního tržiště, společnost by měla tak být zcela neutrální.

Zdroj: Honzovahypote­ka.cz

Novinka S hypotékou poradí Honzovahypoteka.cz byla publikován 20. srpna 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!