Wikipedia mění design

Tagy:  Wikipedia, encyklopedie, design

Známá online encyklopedie Wikipedia mění design. Prozatím dostupná betaverze je přístupná pouze registrovaným uživatelů, neregistrovaní si budou muset nějaký čas počkat, než bude design celkově změněn.

Pokud jste registrovaní a chcete si betaverzi designu vyzkoušet stačí, když po přihlášení kliknete na položku „Zkusit betu“ v horní liště. Úkon potvrdíte a design se automaticky přepne. První co Vás překvapí je přemístění tlačítka pro vyhledávání, to se z levé strany přesunuje do pravého horního rohu. Položky Editovat a Zobrazit historii jsou také přesunuty k onomu vyhledávacímu tlačítku.

Wikipedia logo

Wikipedia logo

Wikipedia si také může nyní zapsat jeden triumf. Na nejpoužívanější anglické verzi portálu je nyní rekordní počet článků, tři miliony. Česká verze má ještě co dohánět, obsahuje zhruba 134 000 článků.

Zdroj: Wikipedia.org

Novinka Wikipedia mění design byla publikován 21. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Moderní domácnost je SMART
  10. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!