Wikipedia mění design

Známá online encyklopedie Wikipedia mění design. Prozatím dostupná betaverze je přístupná pouze registrovaným uživatelů, neregistrovaní si budou muset nějaký čas počkat, než bude design celkově změněn.

Pokud jste registrovaní a chcete si betaverzi designu vyzkoušet stačí, když po přihlášení kliknete na položku „Zkusit betu“ v horní liště. Úkon potvrdíte a design se automaticky přepne. První co Vás překvapí je přemístění tlačítka pro vyhledávání, to se z levé strany přesunuje do pravého horního rohu. Položky Editovat a Zobrazit historii jsou také přesunuty k onomu vyhledávacímu tlačítku.

Wikipedia logo

Wikipedia logo

Wikipedia si také může nyní zapsat jeden triumf. Na nejpoužívanější anglické verzi portálu je nyní rekordní počet článků, tři miliony. Česká verze má ještě co dohánět, obsahuje zhruba 134 000 článků.

Zdroj: Wikipedia.org

Novinka Wikipedia mění design byla publikován 21. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!