Opera 10 a 10.1 ke stažení

Vývojáři internetového prohlížeče Opera vypustili do světa dvě nové verze programu, jedna nese číslo 10 a druhá 10.1. Nějaký závratný rozdíl mezi nimi nehledejte, jde pouze o zabudování serveru Opera Unite, který je dostupný jen ve verzi 10.1.

Zároveň bylo provedeno několik úprav a oprav programu. Nově byla přidána podpora pro operační systém FreeBSD, byly opraveny některé chyby, které způsobovaly pády aplikace, mírně upraven byl e-mailové klient i IRC chat.

Opera Unite je server, díky kterému můžou uživatelé navzájem sdílet soubory, princip je stejný jako u P2P sítí. Opera Unite automaticky běží po spuštění Opery, až do jejího ukončení.

Zdroj: My.opera.com

Novinka Opera 10 a 10.1 ke stažení byla publikován 22. srpna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!