Na Facebook podána žaloba

Tagy:  Facebook, spam, žaloba

Pět uživatelů Facebooku z Kalifornie v USA podalo na vedení této sociální sítě žalobu. Tématem žaloby jsou prý úniky dat z účtů lidí, kteří se na Facebook zaregistrovali. Podle žalobců to dělá vedení Facebooku záměrně.

Muži mají za to, že Facebook zneužil jejich emailovou adresu a jejich telefonní čísla pro to, aby jej prodal dále firmám, které nabízejí různou pochybnou reklamu. Ve hře je celkem hodně, žalobci požadují odškodnění. Tiskový mluvčí to komentoval s tím, že tým Facebooku je připraven bojovat proti jakýmkoliv žalobám.

Pro známou sociální síť to není první zaznamenaný problém, již dříve se vyskytly diskuze, které se týkaly rozesílání spamu na adresy uživatelů Facebooku. Pozadí kauzy však nebylo rozluštěno.

Zdroj: P2Pnet.net

Novinka Na Facebook podána žaloba byla publikován 23. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!