Na Facebook podána žaloba

Pět uživatelů Facebooku z Kalifornie v USA podalo na vedení této sociální sítě žalobu. Tématem žaloby jsou prý úniky dat z účtů lidí, kteří se na Facebook zaregistrovali. Podle žalobců to dělá vedení Facebooku záměrně.

Muži mají za to, že Facebook zneužil jejich emailovou adresu a jejich telefonní čísla pro to, aby jej prodal dále firmám, které nabízejí různou pochybnou reklamu. Ve hře je celkem hodně, žalobci požadují odškodnění. Tiskový mluvčí to komentoval s tím, že tým Facebooku je připraven bojovat proti jakýmkoliv žalobám.

Pro známou sociální síť to není první zaznamenaný problém, již dříve se vyskytly diskuze, které se týkaly rozesílání spamu na adresy uživatelů Facebooku. Pozadí kauzy však nebylo rozluštěno.

Zdroj: P2Pnet.net

Novinka Na Facebook podána žaloba byla publikován 23. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Smajlíci
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Katastrální mapy online
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Adobe Acrobat reader 8 cz
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!