Windows Live Movie Maker představen

Tagy:  Microsoft, videa, film, movie maker

Jedna z nejnovějších aplikací od Microsoftu, Windows Live Movie Maker byla včera představena. Jedná se o program, který umožňuje vytváření filmových sekvencí z multimediálního obsahu, například z videí nebo fotek.

Velkou výhodou je, že Windows Live Movie Maker je poskytován zdarma v balíku služeb Windows Live. Nečekejte od něj nic extrémně dokonalého, v podstatě můžete kombinovat videa a fotky dohromady, vkládat do filmu různé efekty nebo animace. Vytvořené video můžete několika kliknutími uploadovat na server Youtube.com.

Další doplňkové funkce najdou uživatelé při používání programu pod operačním systémem Windows 7. Windows Live Movie Maker je určen především pro nenáročné uživatele, zdarma si jej můžete stáhnout na stránkách Microsoftu.

Zdroj: Download.live.com

Novinka Windows Live Movie Maker představen byla publikován 23. srpna 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!