Lenovo S12 se bude možná prodávat s Windows 7

Netbook Lenovo S12 brzy přijde do prodeje. Podle posledních informací by se mohl začít prodávat už v říjnu tohoto roku. IdeaPad S12 má 12,1" LED podsvícený displej s rozlišením 1280×800.

Jako procesor je nasazen osvědčený Intel Atom N270 s frekvencí 1,6 GHz. Grafická karta je od firmy nVidia, konkrétně typ Geforce 9400M IGP. Netbook má 1 GB operační paměti. Velké nejasnosti panují okolo volby operačního systému. Lenovo by totiž chtělo zaexperimentovat, počkat na uveřejnění systému Windows 7 a ten by se tak mohl stát operačním systémem, dodávaným pro tento netbook. Nejdůležitějším aspektem při rozhodování vedení Lenova budou v tomto případě asi peníze.

Netbook sám bude stát okolo 550 dolarů, což je zhruba 14 000 korun.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Lenovo S12 se bude možná prodávat s Windows 7 byla publikován 24. srpna 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!