Nokia vstupuje na trh notebooků

Nokia, která se doposud věnovala především mobilním telefonům chystá velkou novinku. Představí totiž vlastní netbook, model nazvaný Nokia Booklet 3G by se měl pyšnit především velkou výdrží baterie a velkým rozsahem různých tipů připojení k internetu.

Nokia Booklet 3G váží 1,2 kg, displej má úhlopříčku 25 centimetrů, rozměrově je velmi tenký, šasi notebooku je z hliníku. Volba grafické karty je prozatím nejasná, rovněž je neznámý přesný typ procesoru, pouze se ví, že to bude některý z řady Intel Atom. Netbooku nechybí webkamera, Bluetooth a čtečka SD karet. Integrovaná technologie A-GPS, umožňuje okamžité zjištění polohy.. Nokia Booklet 3G také uživatelům přináší širokou nabídku služeb Ovi, ať to je přehrávání milionů skladeb z Nokia Music Store nebo využívání Ovi Suite k transparentní synchronizaci se smartphone Nokia.

Nokia Booklet 3G

Nokia Booklet 3G

Detailní informace k přístroji se očekávají na konferenci Nokia World, která je 2. září. Nokia Booklet 3G by však mohl být velkým lákadlem především pro mobilní operátory.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nokia vstupuje na trh notebooků byla publikován 25. srpna 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!