Nokia vstupuje na trh notebooků

Tagy:  Nokia, booklet, netbook, mobil

Nokia, která se doposud věnovala především mobilním telefonům chystá velkou novinku. Představí totiž vlastní netbook, model nazvaný Nokia Booklet 3G by se měl pyšnit především velkou výdrží baterie a velkým rozsahem různých tipů připojení k internetu.

Nokia Booklet 3G váží 1,2 kg, displej má úhlopříčku 25 centimetrů, rozměrově je velmi tenký, šasi notebooku je z hliníku. Volba grafické karty je prozatím nejasná, rovněž je neznámý přesný typ procesoru, pouze se ví, že to bude některý z řady Intel Atom. Netbooku nechybí webkamera, Bluetooth a čtečka SD karet. Integrovaná technologie A-GPS, umožňuje okamžité zjištění polohy.. Nokia Booklet 3G také uživatelům přináší širokou nabídku služeb Ovi, ať to je přehrávání milionů skladeb z Nokia Music Store nebo využívání Ovi Suite k transparentní synchronizaci se smartphone Nokia.

Nokia Booklet 3G

Nokia Booklet 3G

Detailní informace k přístroji se očekávají na konferenci Nokia World, která je 2. září. Nokia Booklet 3G by však mohl být velkým lákadlem především pro mobilní operátory.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nokia vstupuje na trh notebooků byla publikován 25. srpna 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!