Stane se Facebook druhým Pay Palem?

Tagy:  Facebook, paypal, peníze, systémy

Se zajímavým nápadem nedávno přišlo vedení sociální sítě Facebook. Jde o zaintegrování platebního systému přímo do možnosti nastavení, takže by jste si například při surfování po Facebooku mohli koupit prostřednictvím pár kliknutí jakoukoliv věc, na kterou .

Aktuálně již dokonce funguje projekt, který umožňuje uživatelům, kteří se zapojili a několika testerům zkoušet, jak zhruba by mohlo fungování platebního systému na Facebooku vypadat. Zatím se pracuje s malými a levnými předměty, jako jsou různé dárky. Jelikož má Facebook velmi vysokou návštěvnost a jeho příjmy se nyní drží poměrně na slušné úrovni existuje vysoká pravděpodobnost, že celá věc nakonec bude odsouhlasena a přes Facebook si v dohledné době budete moci kupovat věci.

Facebook logo

Facebook logo

Samozřejmě je zde celá řada otázek, zmínit můžeme bezpečnost takových platebních styků nebo případné potíže při reklamacích nebo technické podpoře.

Zdroj: Businessinsider­.com

Novinka Stane se Facebook druhým Pay Palem? byla publikován 25. srpna 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...