Facebook se snaží propojit s Twitterem, normálnímu uživateli to však příliš nepřinese

Tagy:  Facebook, twitter, síť, sdílení

Facebook se snaží mírně propojit s oblíbenou sociální sítí Twitter. Obyčejný uživatel změny pravděpodobně ani nezaregistruje, pokud jste však celebrita nebo vystupujete na Facebooku jako firma, propojení můžete využívat.

V podstatě je princip jednoduchý, pokud se aktualizuje stránka dané osoby nebo firmy na Facebooku, automaticky se objeví stejná aktualizace na Twitteru, respektive na účtu, který předem vloží uživatel Facebooku. Zatím není jasné, jestli si podobnou komunikaci budou moci dopřávat i „řadoví lidé“. Zatím se však podle zdrojů z Facebooku nic takového pro obyčejné uživatel nechystá.

Facebook aktuálně zkouší mnoho novinek, někdy občas tak trochu „sáhne vedle“. Je to například případ nedávného omylu, kdy několika uživatelům s profily na Facebooku byla zaslána nabídka k testování nové odlehčené verze rozhraní.

Zdroj: Facebook.com

Novinka Facebook se snaží propojit s Twitterem, normálnímu uživateli to však příliš nepřinese byla publikován 26. srpna 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...