Facebook se snaží propojit s Twitterem, normálnímu uživateli to však příliš nepřinese

Tagy:  Facebook, twitter, síť, sdílení

Facebook se snaží mírně propojit s oblíbenou sociální sítí Twitter. Obyčejný uživatel změny pravděpodobně ani nezaregistruje, pokud jste však celebrita nebo vystupujete na Facebooku jako firma, propojení můžete využívat.

V podstatě je princip jednoduchý, pokud se aktualizuje stránka dané osoby nebo firmy na Facebooku, automaticky se objeví stejná aktualizace na Twitteru, respektive na účtu, který předem vloží uživatel Facebooku. Zatím není jasné, jestli si podobnou komunikaci budou moci dopřávat i „řadoví lidé“. Zatím se však podle zdrojů z Facebooku nic takového pro obyčejné uživatel nechystá.

Facebook aktuálně zkouší mnoho novinek, někdy občas tak trochu „sáhne vedle“. Je to například případ nedávného omylu, kdy několika uživatelům s profily na Facebooku byla zaslána nabídka k testování nové odlehčené verze rozhraní.

Zdroj: Facebook.com

Novinka Facebook se snaží propojit s Twitterem, normálnímu uživateli to však příliš nepřinese byla publikován 26. srpna 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!