Nová verze Mac OS X je na světě

Tagy:  Mac os x, leopard, apple

Operační systém Mac OS X se dočkal nové verze 10.6 Snow Leopard. Nová verze systému by se u nás měla začít prodávat od příštího týdne, v některých zemích se ale prodává již teď. Dokonce je už rozhodnuto i o cenně pro náš trh, 640 Kč bez DPH.

Nový Snow Leopard doznal sice nepříliš významných změn, ale vývojáři se věnovali téměř všemu. Dočkáme se tedy lepšího výkonu i lepší bezpečnosti, zlepšena byla i hardwarová kompatibilita

Snow Leopard by mohl přilákat i úplně nové zákazníky k Applům, od 8. června do 26. prosince platí pravidlo, že při zakoupení počítače Apple bez operačního systému ve verzi 10.6 dostanete na Snow Leopard zvýhodněnou cenu, konkrétně 7,99 eur.

Pokud máte Mac OS X 10.4 Tiger může upgradeovat, musíte si ovšem pořídit Mac Box Set, což je kancelářský balík iWork 09 a multimediální balíček iLife 09.

Zdroj: Apple.com

Novinka Nová verze Mac OS X je na světě byla publikován 26. srpna 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!