IT giganti propouštějí

Velké firmy, které se zaměřují na počítače, nebo na obchodování prostřednictvím internetu propouštějí své zaměstnance. Tato skutečnost je způsobena hlavně aktuální hospodářskou krizí na amerických trzích. Mezi firmy, které propouštějí patří například Creative, Nvidia, gigant HP, nebo firma Ebay.

U Creativu je však problém trochu složitější, neboť propad firmy není způsobován až tak hospodářskou krizí ( i když podstatný vliv na tom krize má), ale spíše malého množství nových produktů, slabého odbytu a z toho plynoucích finančních problémů.

Nvidia logo

Nvidia propouští na 360 zaměstnanců po celém světě, rovněž u této společnosti se názory na problémy liší. Diskutuje se o nedostatku investorů a finančních problémech. Každopádně chce Nvidia pokračovat ve výrobě nových produktů a prozkoumávat další technologie v oblasti hardware.

Zdroje: Theinquirer.net (1)

Theinquirer.net (2)

Novinka IT giganti propouštějí byla publikován 22. září 2008 v 11.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!