IT giganti propouštějí

Velké firmy, které se zaměřují na počítače, nebo na obchodování prostřednictvím internetu propouštějí své zaměstnance. Tato skutečnost je způsobena hlavně aktuální hospodářskou krizí na amerických trzích. Mezi firmy, které propouštějí patří například Creative, Nvidia, gigant HP, nebo firma Ebay.

U Creativu je však problém trochu složitější, neboť propad firmy není způsobován až tak hospodářskou krizí ( i když podstatný vliv na tom krize má), ale spíše malého množství nových produktů, slabého odbytu a z toho plynoucích finančních problémů.

Nvidia logo

Nvidia propouští na 360 zaměstnanců po celém světě, rovněž u této společnosti se názory na problémy liší. Diskutuje se o nedostatku investorů a finančních problémech. Každopádně chce Nvidia pokračovat ve výrobě nových produktů a prozkoumávat další technologie v oblasti hardware.

Zdroje: Theinquirer.net (1)

Theinquirer.net (2)

Novinka IT giganti propouštějí byla publikován 22. září 2008 v 11.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Libimseti.cz

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!