Představen all-in-one od MSI

Společnost MSI představila nový all-in-one desktop. Typ AE2010 už také bude určen pro Windows 7, uživatelé při koupi počítače, který je standardně dodáván s operačním systémem Windows Vista Home Premium dostanou kupón na upgrade operačního systému.

Počítač bude dodáván buďto s procesorem AMD Athlon 2650 o frekvenci 1,6 GHz nebo s dvou-jádrovým Athlon X2 3250 1.5GHz. Displej má rozlišení 1600×900 pixelů, úhlopříčka má 20". Grafická karta ATI Radeon 3200 je integrovaná, disponuje 128 MB grafické paměti. Samotná operační paměť AE2010 má kapacitu 4 GB. Na pevný disk se vleze až 320 GB dat.

MSI all-in-one

MSI all-in-one

Samozřejmě nechybí ultra tenká DVD mechanika, čtečka paměťových karet, pro připojení k internetu je k dispozici WiFi. Webkameru, integrované reproduktory a šest USB portů snad netřeba zmiňovat.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Představen all-in-one od MSI byla publikován 28. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!