Další notebook s dvěma displeji je na světě

Tagy:  gscreen, dva displeje, displej, notebook

Takřka neznámá společnost gScreen sídlící na Aljašce představila notebook, který je velmi neobvyklý svým displejem, respektive displeji. Zvykli jsme si na to, že někteří výrobci zkoušeli experimentovat například s výsuvným přídavným displejem k notebooku, na kterém se zobrazovaly provozní informace, ale dva naprosto plnohodnotné displeje představil až zmiňovaný gScreen.

gScreen Spacebook jak zní oficiální jméno notebooku má procesor Intel Core 2 Duo P8400 2.26 GHz, vybaven je 4 GB operační paměti, 320 GB harddiskem a devíti článkovou baterií. Zákazník si může vybrat ze dvou grafických karet, buďto kartou NVIDIA GeForce 9800M GT s pamětí 512 MB, nebo podobnou Quadro FX 1700M. Operační systém je také na výběr, starší Windows XP nebo nová Vista.

gScreen

gScreen

gScreen Spacebook zatím není v oficiálním prodeji, k dostání bude zřejmě jen přes internet, za relativně dosti vysokou cenu 3000 dolarů.

Zdroj: Gscreencorp.com

Novinka Další notebook s dvěma displeji je na světě byla publikován 31. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...