Další notebook s dvěma displeji je na světě

Tagy:  gscreen, dva displeje, displej, notebook

Takřka neznámá společnost gScreen sídlící na Aljašce představila notebook, který je velmi neobvyklý svým displejem, respektive displeji. Zvykli jsme si na to, že někteří výrobci zkoušeli experimentovat například s výsuvným přídavným displejem k notebooku, na kterém se zobrazovaly provozní informace, ale dva naprosto plnohodnotné displeje představil až zmiňovaný gScreen.

gScreen Spacebook jak zní oficiální jméno notebooku má procesor Intel Core 2 Duo P8400 2.26 GHz, vybaven je 4 GB operační paměti, 320 GB harddiskem a devíti článkovou baterií. Zákazník si může vybrat ze dvou grafických karet, buďto kartou NVIDIA GeForce 9800M GT s pamětí 512 MB, nebo podobnou Quadro FX 1700M. Operační systém je také na výběr, starší Windows XP nebo nová Vista.

gScreen

gScreen

gScreen Spacebook zatím není v oficiálním prodeji, k dostání bude zřejmě jen přes internet, za relativně dosti vysokou cenu 3000 dolarů.

Zdroj: Gscreencorp.com

Novinka Další notebook s dvěma displeji je na světě byla publikován 31. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!