iPhone se bude prodávat v Číně

Číňané se jistě radují, poprvé bude totiž prodáván iPhone v Číně. Přispěla k tomu dohoda mezi firmou Apple, která iPhone vyrábí a čínským poskytovatelem China Unicom. Zatím je podepsán tento kontrakt na tři roky, do Číny se prodá pět miliónů telefonů iPhone.

Zajímavostí je, že iPhone se sice do asijské velmoci oficiálně nedováží, lidé si ho tam ale mohou opatřit například tím, že si ho přivezou nebo nechají poslat z ciziny. Údajně má jít o několik desítek tisíc přístrojů. Pro Apple je celkově asijský trh velikým lákadlem, v samotné Číně používá mobilní telefon zhruba 687 miliónů lidí.

Samozřejmě je otázkou, jestli se zachovají ostatní výrobci elektroniky regulérně a nebudou iPhone napodobovat. Podle Applu je tato pravděpodobnost malá, nicméně na trhu už se vyskytlo několik málo neoriginálních telefonů iPhone.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka iPhone se bude prodávat v Číně byla publikován 31. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!