Mapy.cz zase o trošku lepší

Tagy:  mapy.cz, mapa, vyhledávání, Seznam

Známý server Mapy.cz prošel několika drobnými úpravami, které zase o něco zjednoduší vyhledávání a orientaci. Nejvíce novinky ocení především turisté, kteří dostali kompletní aktualizovanou turistickou mapu i s cyklistickými stezkami.

Nechybí aktualizace fotomap, které jsou nyní o něco detailnější. Zlepšila se barevnost a ostrost obrázků, Praha a Brno se dokonce mohou pyšnit o něco lepším zoomem. Obrovský pokrok je vidět ve vyhledávání v mapách, byly přidány nové slovní spojení, které dělají vyhledávání trochu „lidštější“. Například při vyhledávání obchodů se stavebninami ve Vsetínském okrese nemusíte zadávat „stavebniny okres Vsetín“, ale třeba „stavebniny v okrese Vsetín“.

Mapy.cz logo

Mapy.cz logo

Rovněž trochu humorné je upravení vyhledávání u slangových nebo nářečních slov, na mapě tak můžeme najít „Prágl“, „Valmez“ a podobně.

Zdroj: Blog vývojářů

Novinka Mapy.cz zase o trošku lepší byla publikován 1. září 2009 v 21.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!