Žena prodávala počítače na Aukru, přijala peníze, počítače neposílala

Tagy:  aukro, aukce, internetová aukce, podvod, podvody, policie

Žena pod přezdívkou Leni22 se rozhodla obohatit se na aukčním serveru Aukro.cz, respektive na lidech, kteří Aukro používají. Zatím neznámá žena se snažila prodávat počítače, podezřelé bylo, že cena byla až příliš výhodná, dražilo se totiž od jedné koruny a zájemci s vidinou dobrého nákupu peníze po vyhrané aukci odesílali. Počítače však nikdy neviděli.

Podvedených je asi padesát, všichni už řeší podvod s policií. Neznámá „Leni22“ má vypnutý mobil, na adrese, kterou uvedla při registraci se nezdržuje, podle sousedů je dům už zhruba rok neobydlený a nikdo se v něm nepohyboval. K důvěryhodnosti pachatelce pomohlo několik věcí, které opravdu prodala a poslala, díky kterým dostala kladné hodnocení v systému komentářů.

Poslední opravdu velký případ podvodníků na Aukru byl zaznamenán na začátku loňského roku kdy si skupinka podvodníků přišla na 3 miliony korun. Pokud jste se i vy stali podvedenými, je třeba nahlásit věc jak na Aukro, tak na policii, pokud vše nahlásíte můžete dostat „odškodné“ od Aukra do výše 20 000 korun.

Zdroj: Aukro.cz

Novinka Žena prodávala počítače na Aukru, přijala peníze, počítače neposílala byla publikován 1. září 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...