Žena prodávala počítače na Aukru, přijala peníze, počítače neposílala

Žena pod přezdívkou Leni22 se rozhodla obohatit se na aukčním serveru Aukro.cz, respektive na lidech, kteří Aukro používají. Zatím neznámá žena se snažila prodávat počítače, podezřelé bylo, že cena byla až příliš výhodná, dražilo se totiž od jedné koruny a zájemci s vidinou dobrého nákupu peníze po vyhrané aukci odesílali. Počítače však nikdy neviděli.

Podvedených je asi padesát, všichni už řeší podvod s policií. Neznámá „Leni22“ má vypnutý mobil, na adrese, kterou uvedla při registraci se nezdržuje, podle sousedů je dům už zhruba rok neobydlený a nikdo se v něm nepohyboval. K důvěryhodnosti pachatelce pomohlo několik věcí, které opravdu prodala a poslala, díky kterým dostala kladné hodnocení v systému komentářů.

Poslední opravdu velký případ podvodníků na Aukru byl zaznamenán na začátku loňského roku kdy si skupinka podvodníků přišla na 3 miliony korun. Pokud jste se i vy stali podvedenými, je třeba nahlásit věc jak na Aukro, tak na policii, pokud vše nahlásíte můžete dostat „odškodné“ od Aukra do výše 20 000 korun.

Zdroj: Aukro.cz

Novinka Žena prodávala počítače na Aukru, přijala peníze, počítače neposílala byla publikován 1. září 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!