V Berlíně představí Verbatim řadu novinek

Tagy:  Verbatim, disk, usb, usb disky

Velký počet novinek chystá Verbatim na letošní veletrh IFA v Berlíně. Jde například o lepší technologii v ochraně proti mechanickém poškození CD a DVD. Technologie se nazývá LTH. Disk by měl být díky této technologie chráněn například před otisky prstů a prachem.

Další novinkou je řada micro USB disků. Velkou výhodou je takřka dokonalá ochrana před prachem, vodou a nárazy, neboť jednotka USB disku je pečlivě „zapouzdřena“. Disky se budou prodávat v kapacitách od 2 GB do 16 GB, jejich rozměry jsou 30 mm x 12 mm x 2 mm. Rychlost jak čtení, tak zápisu se pohybuje okolo 30 MB/s. Černý disk bude v kapacitě 2 GB, 4 GB, 8 GB a 16 GB, dalších pět 4 GB modelů bude vyráběno v barvách „Sun Kissed Yellow”, „Eucalyptus Green”, „Hot Pink”, „Caribbean Blue” a „Volcanic Orange”.

Verbatim disk

Verbatim disk

Nová řada 2,5" externích pevných disků Secure HDD je vybavena robustním nárazuvzdorným pouzdrem, které udržuje disk v bezpečí na cestách. Disk je chráněn 128-bitoým hardwarovým AES šifrováním.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka V Berlíně představí Verbatim řadu novinek byla publikován 2. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!