V Berlíně představí Verbatim řadu novinek

Tagy:  Verbatim, disk, usb, usb disky

Velký počet novinek chystá Verbatim na letošní veletrh IFA v Berlíně. Jde například o lepší technologii v ochraně proti mechanickém poškození CD a DVD. Technologie se nazývá LTH. Disk by měl být díky této technologie chráněn například před otisky prstů a prachem.

Další novinkou je řada micro USB disků. Velkou výhodou je takřka dokonalá ochrana před prachem, vodou a nárazy, neboť jednotka USB disku je pečlivě „zapouzdřena“. Disky se budou prodávat v kapacitách od 2 GB do 16 GB, jejich rozměry jsou 30 mm x 12 mm x 2 mm. Rychlost jak čtení, tak zápisu se pohybuje okolo 30 MB/s. Černý disk bude v kapacitě 2 GB, 4 GB, 8 GB a 16 GB, dalších pět 4 GB modelů bude vyráběno v barvách „Sun Kissed Yellow”, „Eucalyptus Green”, „Hot Pink”, „Caribbean Blue” a „Volcanic Orange”.

Verbatim disk

Verbatim disk

Nová řada 2,5" externích pevných disků Secure HDD je vybavena robustním nárazuvzdorným pouzdrem, které udržuje disk v bezpečí na cestách. Disk je chráněn 128-bitoým hardwarovým AES šifrováním.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka V Berlíně představí Verbatim řadu novinek byla publikován 2. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...