V Berlíně představí Verbatim řadu novinek

Velký počet novinek chystá Verbatim na letošní veletrh IFA v Berlíně. Jde například o lepší technologii v ochraně proti mechanickém poškození CD a DVD. Technologie se nazývá LTH. Disk by měl být díky této technologie chráněn například před otisky prstů a prachem.

Další novinkou je řada micro USB disků. Velkou výhodou je takřka dokonalá ochrana před prachem, vodou a nárazy, neboť jednotka USB disku je pečlivě „zapouzdřena“. Disky se budou prodávat v kapacitách od 2 GB do 16 GB, jejich rozměry jsou 30 mm x 12 mm x 2 mm. Rychlost jak čtení, tak zápisu se pohybuje okolo 30 MB/s. Černý disk bude v kapacitě 2 GB, 4 GB, 8 GB a 16 GB, dalších pět 4 GB modelů bude vyráběno v barvách „Sun Kissed Yellow”, „Eucalyptus Green”, „Hot Pink”, „Caribbean Blue” a „Volcanic Orange”.

Verbatim disk

Verbatim disk

Nová řada 2,5" externích pevných disků Secure HDD je vybavena robustním nárazuvzdorným pouzdrem, které udržuje disk v bezpečí na cestách. Disk je chráněn 128-bitoým hardwarovým AES šifrováním.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka V Berlíně představí Verbatim řadu novinek byla publikován 2. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!