Nový server Piklio.com

Chtěli jste si někdy ze svých digitálních fotografií sestavit fotokalendář, knihu nebo navrhnout přání k nějaké oslavě či výročí? Díky novému serveru Piklio.com můžete. Celý projekt měl stát okolo sta miliónů korun.

Piklio.com si zakládá na tom, aby bylo co nejjednodušší, nejpřátelštější a co nejvíce intuitivní. Samotné vytvoření požadované věci, ať už jde o fotoalbum nebo přání se odehrává v šesti jednoduchých krocích ke konečnému produktu. Požadovaný produkt je dodán co nejrychleji, obvykle do tří až pěti dní.

Logo piklio.com

Logo piklio.com

Velká výhoda je, že k práci nepotřebujete nějaký speciální webový prohlížeč, nebo program. Vše jde vytvořit na jakémkoliv počítači a libovolném operačním systému. Nutnost je jen připojení k internetu.

„Fotoprodukt dle vlastního výběru si může vytvořit kdokoliv bez ohledu zda je registrovaný či nikoliv. Registrovaní uživatelé, však kromě stokorunového bonusu za registraci, mají všechny produkty, které kdy v PIKLIO.COM vytvořili, zdarma uložené a mohou se k nim kdykoliv vrátit, pracovat s nimi – upravovat popisky fotografií, měnit grafický styl – nebo si je jednoduše jen nechat znovu vytisknout.“ řekl Marek Hanuš, obchodní ředitel Piklio s.r.o.

Zdroj: Piklio.com

Novinka Nový server Piklio.com byla publikován 2. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!