Nový server Piklio.com

Tagy:  pilio, fotky, fotoalbum, tvorba fotoalba, návrh, grafika, digitální fotografie

Chtěli jste si někdy ze svých digitálních fotografií sestavit fotokalendář, knihu nebo navrhnout přání k nějaké oslavě či výročí? Díky novému serveru Piklio.com můžete. Celý projekt měl stát okolo sta miliónů korun.

Piklio.com si zakládá na tom, aby bylo co nejjednodušší, nejpřátelštější a co nejvíce intuitivní. Samotné vytvoření požadované věci, ať už jde o fotoalbum nebo přání se odehrává v šesti jednoduchých krocích ke konečnému produktu. Požadovaný produkt je dodán co nejrychleji, obvykle do tří až pěti dní.

Logo piklio.com

Logo piklio.com

Velká výhoda je, že k práci nepotřebujete nějaký speciální webový prohlížeč, nebo program. Vše jde vytvořit na jakémkoliv počítači a libovolném operačním systému. Nutnost je jen připojení k internetu.

„Fotoprodukt dle vlastního výběru si může vytvořit kdokoliv bez ohledu zda je registrovaný či nikoliv. Registrovaní uživatelé, však kromě stokorunového bonusu za registraci, mají všechny produkty, které kdy v PIKLIO.COM vytvořili, zdarma uložené a mohou se k nim kdykoliv vrátit, pracovat s nimi – upravovat popisky fotografií, měnit grafický styl – nebo si je jednoduše jen nechat znovu vytisknout.“ řekl Marek Hanuš, obchodní ředitel Piklio s.r.o.

Zdroj: Piklio.com

Novinka Nový server Piklio.com byla publikován 2. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!