Nová verze souborového manažeru FileZilla

Tým vývojářů okolo open-source souborového manažeru FileZilla představil novou verzi tohoto programu, konkrétně jde o verzi číslo 3.1.3.

Obrovský krok dopředu byl zaznamenán hlavně v oblasti stability programu. Dříve se objevovaly problémy hlavně při komunikaci s FTP serverem, kde měla FileZilla sklon „padat“, popřípadě se „zasekávat“ při příjmání chybových dat. Druhým častým problémem bylo „padání“ při zadávání adresy serveru, kde uživatel využil znaků, které nebyly podporovány. Lépe si s FileZillou budou nyní rozumět i uživatelé operačního systému Mac OS X.

Filezilla logo

Došlo také k drobným změnám v designu a odstranění několika málo dalších chyb. Novou verzi manažeru ke stažení najdete na oficiálních stránkách programu.

Zdroj: Filezilla-project.org

Novinka Nová verze souborového manažeru FileZilla byla publikován 22. září 2008 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Wikipedia online encyklopedie
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  10. Internetová stránka Navratdoreality.cz

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!