Za každou odhalenou chybu zasadíme strom, slibuje Kentico

Tagy:  Kentico, strom, příroda, CMS

Zajímavé splynutí počítačů a přírody bude vyplývat z dohody společnosti Kentico a Nadace Partnerství. V hlavním produktu brněnské firmy Kentico CMS for ASP.NET v4.1 mohou uživatelé hledat chyby. Za každou nalezenou á uznanou chybu zasadí Kentico jeden strom.

Pokud používáte Kentico CMS a nějakou chybu jste nalezli, můžete ji nahlásit na internetové adrese http://trees.kentico.com. Na tomto serveru také máte možnost sledovat aktuální počet vysázených stromů. Každý strom bude navíc věnován konkrétnímu člověku, který chybu ohlásil. Strom zasadí ten vývojový tým, který má uvedenou chybu „na triku“. Všechny bugy budou podle Kentica napraveny do sedmi dnů od nahlášení.

Kentico CMS for ASP.NET slouží k tvorbě webových stránek, internetových obchodů, komunitních portálů a podobných věcí. Aktuálně se Kentico CMS používá v 77 zemích na světě asi na 2000 webových stránkách. Kentico využívá spousta známých firem jako Audi, Mazda, Samsung nebo Guinness.

Zdroj: Kentico.com

Novinka Za každou odhalenou chybu zasadíme strom, slibuje Kentico byla publikován 3. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...