Za každou odhalenou chybu zasadíme strom, slibuje Kentico

Tagy:  Kentico, strom, příroda, CMS

Zajímavé splynutí počítačů a přírody bude vyplývat z dohody společnosti Kentico a Nadace Partnerství. V hlavním produktu brněnské firmy Kentico CMS for ASP.NET v4.1 mohou uživatelé hledat chyby. Za každou nalezenou á uznanou chybu zasadí Kentico jeden strom.

Pokud používáte Kentico CMS a nějakou chybu jste nalezli, můžete ji nahlásit na internetové adrese http://trees.kentico.com. Na tomto serveru také máte možnost sledovat aktuální počet vysázených stromů. Každý strom bude navíc věnován konkrétnímu člověku, který chybu ohlásil. Strom zasadí ten vývojový tým, který má uvedenou chybu „na triku“. Všechny bugy budou podle Kentica napraveny do sedmi dnů od nahlášení.

Kentico CMS for ASP.NET slouží k tvorbě webových stránek, internetových obchodů, komunitních portálů a podobných věcí. Aktuálně se Kentico CMS používá v 77 zemích na světě asi na 2000 webových stránkách. Kentico využívá spousta známých firem jako Audi, Mazda, Samsung nebo Guinness.

Zdroj: Kentico.com

Novinka Za každou odhalenou chybu zasadíme strom, slibuje Kentico byla publikován 3. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!