Za každou odhalenou chybu zasadíme strom, slibuje Kentico
Zajímavé splynutí počítačů a přírody bude vyplývat z dohody společnosti Kentico a Nadace Partnerství. V hlavním produktu brněnské firmy Kentico CMS for ASP.NET v4.1 mohou uživatelé hledat chyby. Za každou nalezenou á uznanou chybu zasadí Kentico jeden strom.
Pokud používáte Kentico CMS a nějakou chybu jste nalezli, můžete ji nahlásit na internetové adrese http://trees.kentico.com. Na tomto serveru také máte možnost sledovat aktuální počet vysázených stromů. Každý strom bude navíc věnován konkrétnímu člověku, který chybu ohlásil. Strom zasadí ten vývojový tým, který má uvedenou chybu „na triku“. Všechny bugy budou podle Kentica napraveny do sedmi dnů od nahlášení.
Kentico CMS for ASP.NET slouží k tvorbě webových stránek, internetových obchodů, komunitních portálů a podobných věcí. Aktuálně se Kentico CMS používá v 77 zemích na světě asi na 2000 webových stránkách. Kentico využívá spousta známých firem jako Audi, Mazda, Samsung nebo Guinness.
Zdroj: Kentico.com
Novinka Za každou odhalenou chybu zasadíme strom, slibuje Kentico byla publikován 3. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).
Top 10
- phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
- Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
- MediaMonkey - malý, ale šikovný
- Google mapy pro mobily: Funkce zcela zdarma
- Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
- Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
- Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
- Internetová stránka Navratdoreality.cz
- Odesíláme SMS z internetu
- Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
Tagy
DVD Google Office multimediální přehrávač Vánoce Firefox Windows vypalování antivirus SEO
Doporučujeme
Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.