Extrémně tenký, extrémně lehký - Sony VAIO X

Tagy:  sony, netbook, vista, vaio

Sony překračuje se svým netbookem Sony VAIO X hranice. Nabízí totiž přístroj, který neváží ani 700 gramů, navíc je ultra tenký, na výšku má pouze třináct milimetrů. Nízké váhy bylo dosaženo použitím uhlíkových vláken a hliníku. Úhlopříčka nového modelu je 11".

Technické specifikace jsou zatím velkou neznámou, je možné, že bude použit procesor Intel Atom, někteří odborníci se však domlouvají, že by mohlo být využito i technologie CULV. Podle fotografií se dá zatím určit jen několik portů netbooku, jde samozřejmě o USB, nalezena byla rovněž čtečka paměťových karet a konektor RJ45.

Sony VAIO X by se měl začít prodávat koncem října nebo začátkem listopadu tohoto roku, pravděpodobně s operačním systémem Windows Vista. Cena je zatím neznámá, zuřivě se o ní debatuje.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Extrémně tenký, extrémně lehký - Sony VAIO X byla publikován 4. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!