Extrémně tenký, extrémně lehký - Sony VAIO X

Tagy:  sony, netbook, vista, vaio

Sony překračuje se svým netbookem Sony VAIO X hranice. Nabízí totiž přístroj, který neváží ani 700 gramů, navíc je ultra tenký, na výšku má pouze třináct milimetrů. Nízké váhy bylo dosaženo použitím uhlíkových vláken a hliníku. Úhlopříčka nového modelu je 11".

Technické specifikace jsou zatím velkou neznámou, je možné, že bude použit procesor Intel Atom, někteří odborníci se však domlouvají, že by mohlo být využito i technologie CULV. Podle fotografií se dá zatím určit jen několik portů netbooku, jde samozřejmě o USB, nalezena byla rovněž čtečka paměťových karet a konektor RJ45.

Sony VAIO X by se měl začít prodávat koncem října nebo začátkem listopadu tohoto roku, pravděpodobně s operačním systémem Windows Vista. Cena je zatím neznámá, zuřivě se o ní debatuje.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Extrémně tenký, extrémně lehký - Sony VAIO X byla publikován 4. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!