Budou na Youtube nové filmy?

Tagy:  Youtube, filmy, sdílení, video, google

Mohli by jste na Youtube najít i nové filmy? Zatím to vypadá tak, že čas od času najdeme uploadovaný některý opravdu starý film, na který je už ve velké míře pozapomenuto, a pustí si ho jen pár fajnšmekrů, například v případě Českého „Proč?“. Možná se však brzy dočkáme nových filmů v celé délce.

Google se podle deníku Wall Street Journal snaží jednat s některými významnými filmovými společnostmi jako je Warner Bros nebo Sony. Cílem je zkusit na Youtube.com projekt půjčovny filmů. Některé filmy by mohly být dokonce i zdarma, to se předpokládá hlavně u starších nebo „béčkových“ filmů.

Otázek k provozu takovéto půjčovny je však hned několik. Za prvé, Youtube není příliš dobře uzpůsoben k takovému provozu, muselo by se provést několik zákroků do systému, neboť délka videa nemůže být zatím delší než deset minut. Druhou věcí je cena za „půjčovné“, ale to zdaleka není všechno. Nechme se tedy překvapit, jak se celá věc vyvine.

Zdroj: Wall Street Journal

Novinka Budou na Youtube nové filmy? byla publikován 7. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!