Budou na Youtube nové filmy?

Mohli by jste na Youtube najít i nové filmy? Zatím to vypadá tak, že čas od času najdeme uploadovaný některý opravdu starý film, na který je už ve velké míře pozapomenuto, a pustí si ho jen pár fajnšmekrů, například v případě Českého „Proč?“. Možná se však brzy dočkáme nových filmů v celé délce.

Google se podle deníku Wall Street Journal snaží jednat s některými významnými filmovými společnostmi jako je Warner Bros nebo Sony. Cílem je zkusit na Youtube.com projekt půjčovny filmů. Některé filmy by mohly být dokonce i zdarma, to se předpokládá hlavně u starších nebo „béčkových“ filmů.

Otázek k provozu takovéto půjčovny je však hned několik. Za prvé, Youtube není příliš dobře uzpůsoben k takovému provozu, muselo by se provést několik zákroků do systému, neboť délka videa nemůže být zatím delší než deset minut. Druhou věcí je cena za „půjčovné“, ale to zdaleka není všechno. Nechme se tedy překvapit, jak se celá věc vyvine.

Zdroj: Wall Street Journal

Novinka Budou na Youtube nové filmy? byla publikován 7. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!