Nová verze Skype 4.1 je ke stažení

Tagy:  Skype, volání, finance, aktualizace, prodej

Změna majitele očividně Skype nijak nezasáhla, vývojáři totiž připravili novou verzi 4.1.0.166. Ta opravuje hlavně pády aplikace a některé problémy s hardwarem. Jedná se především o problém, který se objevoval při zapojení více zařízení do USB, kdy se zobrazovala chybová hláška.

Opravena je i chyba s bezdrátovou technologií, respektive se zařízeními od firmy Broadcom, které pracovaly díky technologii Bluetooth. Byla rovněž odhalena jedna chyba, která měla na svědomí nefunkčnost některých tipů webových kamer. Nyní by Skype neměl mít problém s žádným hardwarem. Navíc bylo provedeno několik dalších, spíše kosmetických změn, které určitě uživatele potěší.

Co se týče funkčnosti Skypu a problému jeho prodeje situací se budeme dále zabývat, chystáme pro Vás článek, který se bude celým tímto tématem zabývat.

Skype v nejnovější verzi stáhnete na stránkách Edownload.cz

Novinka Nová verze Skype 4.1 je ke stažení byla publikován 8. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!