Nová verze Skype 4.1 je ke stažení

Změna majitele očividně Skype nijak nezasáhla, vývojáři totiž připravili novou verzi 4.1.0.166. Ta opravuje hlavně pády aplikace a některé problémy s hardwarem. Jedná se především o problém, který se objevoval při zapojení více zařízení do USB, kdy se zobrazovala chybová hláška.

Opravena je i chyba s bezdrátovou technologií, respektive se zařízeními od firmy Broadcom, které pracovaly díky technologii Bluetooth. Byla rovněž odhalena jedna chyba, která měla na svědomí nefunkčnost některých tipů webových kamer. Nyní by Skype neměl mít problém s žádným hardwarem. Navíc bylo provedeno několik dalších, spíše kosmetických změn, které určitě uživatele potěší.

Co se týče funkčnosti Skypu a problému jeho prodeje situací se budeme dále zabývat, chystáme pro Vás článek, který se bude celým tímto tématem zabývat.

Skype v nejnovější verzi stáhnete na stránkách Edownload.cz

Novinka Nová verze Skype 4.1 je ke stažení byla publikován 8. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Smajlíci
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!