"Založte si vlastní doménu" vyzývá CZ.NIC

Tagy:  Dobradomena.cz, internet, domény

Kampaň, která má za cíl zvýšit počet soukromých domén na Českém internetu byla právě spuštěna organizací CZ.NIC, která se stará, respektive spravuje doménu .cz. Celý projekt se jmenuje Dobradomena.cz, je určen především pro širší laickou veřejnost.

Každý má tak možnost dozvědět se vše, co potřebuje, aby si mohl založit vlastní internetovou doménu. Web je rozdělen do několika sekcí, které vysvětlují v čem je doména výhodná, jak si ji založit a také jak ji udržet v bezpečí. Jde o nejzákladnější věci, zábavným poradcem na internetu je „Aleš“, programátor, který se snaží vysvětlit, jak to vlastně všechno funguje.

Na webu Dobradomena.cz najdete také několik zajímavostí, jako jsou tapety, screensavery, najdete zde i odkaz, který směřuje k profilu na Facebooku. Web Dobradomena.cz navštívíte kliknutím na odkaz

Novinka "Založte si vlastní doménu" vyzývá CZ.NIC byla publikován 8. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!