Bojujeme proti nevěře i na internetu - křesťané v USA

Určitě Vás někdy napadlo, pokud sdílíte se svou drahou polovičkou počítač, co na něm asi dělá. Samozřejmě, je neetické nějak svého partnera špehovat, instalovat do počítače speciální programy na zjištění činnosti, nebo ho jinak omezovat. Jedna křesťanská organizace v USA na to jde zajímavým způsobem, doporučuje totiž zakládat sdílené e-mailové schránky a profily.

Podle bloggera Jonathana Acuffa, který je známý svými extrémními názory by mělo být sdílení důležitých účtů k internetovým službám naprosto obyčejnou a všední záležitostí, která by měla lidem pomoci především v důvěře mezi sebou. Obrovským problémem celého nápadu je ale možnost jeho zneužití a především etičnost. Vy osobně by jste se nebránili, kdyby měl někdo možnost nahlížet Vám do osobní korespondence, i kdyby to byla dlouholetá přítelkyně nebo přítel?

Acuffa uvádí, že praxe „otevřenosti“ už v některých rodinách funguje, zda se ale dočká většího využívání je značně nejasné.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Bojujeme proti nevěře i na internetu - křesťané v USA byla publikován 9. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!