Asus připravuje tenké LCD monitory

Tagy:  Asus, monitory, LCD

Společnost Asus připravuje nové LCD monitory řady Designo MS Series. Ve vývoji je prozatím pět typů monitorů, liší se především úhlopříčkou a kontrastem. Jedno mají všechny modely stejné, za prvé je to design, hlavně se zajímavě tvarovanou podpěrou, druhá stejná věc je šířka monitorů, ta je 16,5 mm.

Nejmenší úhlopříčka je 20", největší 23,6". Jistotou je, že tři modely budou mít rozlišení 1920×1080, tedy Full HD. Rozlišení zbývajících dvou je neznámé, ještě dva technické parametry mají ale všechny modely stejné, je to jas 250cd/m2 a úroveň kontrastu 50,000:1. Samozřejmě nechybí důležité porty pro připojení k počítači.

Zdroj: „Fudzilla.com“

Zdroj: „Fudzilla.com“

Cena a dostupnost modelů je prozatím neznámá. Ke každému typu monitoru bylo uveřejněno jen několik málo informací, zákazníci si tak musí počkat na oficiální uvedení na trh.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Asus připravuje tenké LCD monitory byla publikován 9. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!