Intel Core i5 a Core i7 dostanou kompatibilní paměti RAM

Kingston představil RAM paměti HyperX DDR3, které jsou určené pro práci s procesory LGA1156 Core i5 a Core i7 od Intelu. Dvoukanálové HyperX 4GB 2133 MHz CL8, jak zní celé výrobní jméno paměti zřejmě budou často využívané i hráči počítačových her a IT profesionály.

Paměti jsou k dispozici ve verzích s různou frekvencí, aby si mohli vybrat všichni zákazníci. Paměťové sady běží na napětí 1,65 voltu, dodávány jsou zatím v kapacitě 4 GB a s frekvencí 1333, 1600, 2000 a 2133 MHz. Chystá se rovněž malý bonbónek, ale ten až na konec měsíce, kdy se mají začít prodávat paměti s kapacitou 8 GB sady a frekvencí 1333 a 1600 MHz. Těch budou využívat hlavně ti, kteří mají 64 bitový operační systém.

Paměť Kingston

Paměť Kingston

„Společnost Intel úzce spolupracovala se společností Kingston na testování paměti HyperX pro použití na platformě Core i5 s chipsetem P55. Se všemi paměťmi Kingston jsme zaznamenali vynikající výsledky, zvláště u výkonných dvoukanálových sad. Kombinace paměti Kingston HyperX a procesoru Core i5, využívajícího architekturu Nehalem, přináší nepřekonatelný výkon pro běžné uživatele i pro nadšence.“ řekl k tématu Geof Findley z Intelu.

Dokonce je už známá i cena paměťových sad, nejlevnější se budou prodávat od 2 748 Kč, nejdražsí budou za 8 657 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Intel Core i5 a Core i7 dostanou kompatibilní paměti RAM byla publikován 10. září 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Smajlíci
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!