iPhone 3G hlásí další problém, tentokrát probíjí nabíječka

Nový mobilní telefon iPhone 3G má další závažný nedostatek. Tentokrát jde o vadné nabíječky. Problém vadné série adaptérů může zasáhnout nezanedbatelné množství lidí, České republiky se ale problém netýká.

Problém je v tom, že pokud uživatel odpojí adaptér od elektrické zásuvky, stále v něm může zůstávat elektřina, která pak dotyčného dokáže zranit. I když se zatím podobná událost naštěstí nestala, je jen otázkou času, kdy by mohla elektřina někomu ublížit. Nabíječky samozřejmě budou lidem bezplatně vyměněny ve značkových prodejnách, nebo mohou využít služeb pošty. Dokud nebude věc vyřešena, doporučuje se nabíječku nepoužívat.

iPhone

Apple měl problémy s vadnými součástkami již dříve, byly například objeveny vadné baterie. I tehdy bylo postiženo relativně mnoho uživatelů.

Zdroj: Computerworld.cz

Novinka iPhone 3G hlásí další problém, tentokrát probíjí nabíječka byla publikován 23. září 2008 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!