Jak to bude dál s Firefoxem?

Tagy:  Mozilla, Firefox, internet

Firefox čeká dalších několik dobrých let existence. Alespoň to vyplývá z nedávných průzkumů a z poodhalení roušky tajemství dalších verzí tohoto velmi využívaného internetového prohlížeče.

Aktualizace 3.6 se dočkáme ještě tento rok, verze 3.7 půjde stáhnout zřejmě na začátku roku příštího. Konečně verze 4.0 při ideálním stavu bude hotova na konci příštího roku. Plány se ale mohou ještě výrazně narušit, stačí větší chyba v programu, nutná bezpečnostní aktualizace nebo jiný problém a další verze budou mít zpoždění. Je tedy extrémně složité odhadnout, kdy přesně bude Firefox 4.0 uvolněn pro veřejnost.

Mozilla navíc vydala před několika hodinami důležitou aktualizaci 3.5.3, která opravuje chyby, z nichž některé byly označeny dokonce jako kritické. Celkem bylo u této verze opraveno 43 chyb.

Zdroj: Mozilla.com

Novinka Jak to bude dál s Firefoxem? byla publikován 11. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!