Na tajemném Adamu od Dellu se intenzivně pracuje

Dell má v plánu znovuoživit svou produktovou řadu notebooků Adamo. Do té již jeden notebook patří, neměl však příliš velký úspěch, neboť byl na poměry zákazníků relativně dosti drahý. Bohužel ani o rozpracovaném notebooku Adamo XPS není mnoho zpráv.

Jediná věc, která je jistá je to, že notebook je až nepřirozeně tenký,tloušťka přístroje je necelý jeden centimetr. Barva notebooku je stříbrná, objevily se odhady velikosti úhlopříčky, pravděpodobně to bude 13". Pokud bychom se dívali na hardware, zde jsou informace také tajemstvím, lze však najít několik tipů alespoň na procesor. Několik indícií ukazuje k procesoru od Intelu, který má jméno Arrandale a má být představen na začátku příštího roku.

Dell Adamo XPS by se mohl stát velkým konkurentem MacBooku jenž je přibližně stejně rozměrný. Cena by ale měla být u Dellu o něco nižší.

Zdroj: Dell.com

Novinka Na tajemném Adamu od Dellu se intenzivně pracuje byla publikován 11. září 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!